Projektant wnętrz Siedlce

Projektant wnętrz Siedlce z pracowni projektowej Poziom2 sp z o.o., to doświadczona osoba która od wielu zajmuje się projektowaniem wnętrz, oświetlenia i mebli. Jesteśmy zatem odpowiednim wyborem dla każdego, kto chce, aby jego dom, mieszkanie czy biuro prezentowało się znakomicie. Nasze projekty są doceniane przez stale rosnące grono stałych klientów, a o jakości naszych usług świadczy ich zadowolenie.

Oferujemy usługi w zakresie projektowania wnętrz. Projekty, które wykonujemy, są przygotowywane w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Cechuje nas różnorodność podejmowanych zadań. Jesteśmy specjalistami jeśli chodzi o niewielkie pomieszczenia, które są niekiedy wielkim wyzwaniem, ale w zakresie naszych realizacji jest również wyposażenie dużych domów czy biur. Możesz nam zaufać, posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Pracownia projektowania wnętrz

Do każdego projektu podchodzimy z należytą sumiennością, dzięki czemu wszystkie biura i mieszkania przez nas urządzane charakteryzują się niebanalnym wyglądem. Dbamy o szczegóły i pilnujemy, aby wszystkie elementy wnętrza do siebie w pełni pasowały. Można powiedzieć, że jesteśmy w dużej mierze samowystarczalni, bo sami produkujemy wiele z mebli, które umieszczamy w mieszkaniach klientów.

Specjalizujemy się w meblach wielofunkcyjnych, nazywanych bardzo często meblami inteligentnymi (lub po prostu smart). Są one znakomitym udogodnieniem podczas codziennego funkcjonowania, zwłaszcza kiedy mowa o niewielkich mieszkaniach. Jesteśmy gotowi na nowe wzywania, zatem nie będą im straszne nawet pomieszczenia, do których pozornie nic się nie zmieści. Nasze biuro projektowe oferuje także szeroki asortyment mebli na wymiar. Dzięki temu, w związku z pełnym zaangażowaniem naszego projektanta wnętrz, jesteśmy w stanie zaproponować innowacyjne, nieszablonowe rozwiązania i projekty, którymi będziesz zachwycony.

Projekt wnętrza

Dzięki połączeniu nowoczesnych technologi i oprogramowania jesteśmy w stanie zaprezentować Państwu projekt wnętrza lub mebli w zupełnie nowym wymiarze! Każdy klient może zobaczyć jak wyglądają np. zaprojektowane przez nas meble w rzeczywistym wnętrzu jego mieszkania, domu, biura, itp. Jest to możliwe dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości.

Projekt wnętrza przyjazny dla klienta

Żyjemy w czasach, gdzie większość zakupów robimy przez internet. Nie zmienia to jednak faktu, że nie wolimy obejrzeć produktu przed jego zakupem. W przypadku mebli na zamówienie czy projektu wnętrza, jest to dość trudne ale nie niemożliwe!

Z tego właśnie powodu postawiliśmy na proste i nowoczesne metody. Wystarczy pobrać projekt i bezpłatną przeglądarkę na swoje urządzenie z systemem Windows, Android lub IOS. Dzięki temu klient może obejrzeć projekt w najdrobniejszym szczególe z dowolnej perspektywy – tak jak on chce.

Projekt wnętrza przyjazny dla środowiska

Lokalna firma z miasta Siedlce, która zajmuje się projektowaniem wnętrz ma na uwadze ochronę środowiska. Wykorzystanie wirtualnych technik prezentacji projektu, sprzyja ograniczeniu do minimum zużycia, papieru, tuszu czy energii. Działania nasze wpisują się w filozofię optymalnego wykorzystania zasobów, minimalizowania produkcji odpadów.

Konsultacje-projektant

PLN 100 godzina
 • konsultacja w pracowni Poziom2
 • konsultacja na terenie miasta Siedlce

Projekt wnętrza

PLN 80 m2
 • konsultacja w pracowni Poziom2
 • konsultacja na terenie miasta Siedlce
 • inwentaryzacja
 • projekt wnętrza
 • Element Listy
 • specjalna aplikacja do przeglądania projektu 3D

Projekt wnętrza z wizualizacją 3D

PLN 130 m2
 • konsultacja w pracowni Poziom2
 • konsultacja na terenie miasta Siedlce
 • inwentaryzacja
 • projekt wnętrza
 • Element Listy
 • specjalna aplikacja do przeglądania projektu 3D
 • Wizualizacja 3D

Projekty małych i dużych wnętrz - Poziom2

Nasza pracownia projektowa oferuje usługi wysokiej jakości. Niezależnie od tego, czy dysponujesz niewielkim mieszkaniem czy dużą willą, z pewnością dopasujemy szereg ciekawych rozwiązań do wystroju wnętrza Twoich czterech ścian. O tym, że nasze projekty są godne uwagi, świadczą opinie zadowolonych klientów oraz fakt, że wyposażyliśmy już liczne biura, domy, obiekty użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola) oraz inne miejsca wymagające zaprojektowania od wewnątrz. Skorzystaj z doświadczenia oraz kreatywności naszego projektanta, aby cieszyć się przytulnym wystrojem, specjalnie dla ciebie zaprojektowanymi meblami, odpowiednio dobranym oświetleniem. Wszystkim zajmie się nasza pracownia.

Projektant wnętrz Siedlce i na terenie całej Polski

Na życzenie klienta dobieramy wyposażenie do całego biura lub domu. Przy projektowaniu wnętrz udzielamy wszelkich porad odnośnie użytych materiałów. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów i spełnienie ich oczekiwań.

Posumowanie
Projektowanie wnętrz
Nazwa
Projektowanie wnętrz
Opis
Projektowanie wnętrz Siedlce, Pracownia Poziom 2. Projektowanie wnętrz, mebli i oświetlenia. Projektujemy wnętrza małych mieszkań, domów, obiekty użyteczności publicznej (przedszkola, szkoły, żłobki), biura, i obiekty komercyjne. Prowadzimy sprzedaż oświetlenia i mebli na wymiar w sklepie stacjonarnym oraz w sklepie internetowym.
Autor
Publikacja
Poziom2
Logo
Shopping Cart
Scroll to Top