Projektant wnętrz Siedlce

Projektant wnętrz Siedlce.
Projektowanie wnętrz Siedlce.

Projektant Wnętrz Siedlce

Projektant wnętrz Siedlce to pracownia projektowa Poziom2 sp z o.o. która zatrudnia specjalistów w dziedzinie projektowania wnętrz. Jesteśmy zatem odpowiednim wyborem dla każdego, kto chce, aby jego dom, mieszkanie czy biuro prezentowało się znakomicie. Nasze projekty są doceniane przez stale rosnące grono stałych klientów, a o jakości naszych usług świadczy ich zadowolenie.

Oferujemy usługi w zakresie projektowania wnętrz. Projekty, które wykonujemy, są przygotowywane w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Cechuje nas różnorodność podejmowanych zadań. Jesteśmy specjalistami jeśli chodzi o niewielkie pomieszczenia, które są niekiedy wielkim wyzwaniem dla architekta, ale w zakresie naszych realizacji jest również wyposażenie dużych domów czy biur. Realizujemy zlecenia remontowo budowlane w domu w pełnym zakresie.  Możesz nam zaufać, posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Pracownia projektowa – Architekt wnętrz

Do każdego projektu podchodzimy z należytą sumiennością, dzięki czemu wszystkie biura i mieszkania przez nas urządzane charakteryzują się niebanalnym wyglądem. Dbamy o szczegóły i pilnujemy, aby wszystkie elementy wnętrza do siebie w pełni pasowały. Można powiedzieć, że jesteśmy w dużej mierze samowystarczalni, bo sami produkujemy wiele z mebli, które umieszczamy w mieszkaniach klientów.

Specjalizujemy się w meblach wielofunkcyjnych, nazywanych bardzo często meblami inteligentnymi (lub po prostu smart), które są znakomitym udogodnieniem podczas codziennego funkcjonowania, zwłaszcza kiedy mowa o niewielkich mieszkaniach. Nasi architekci są gotowi na nowe wzywania, zatem nie będą im straszne nawet pomieszczenia, do których pozornie nic się nie zmieści. Nasze biuro projektowe oferuje także szeroki asortyment mebli na wymiar. Dzięki temu, w związku z pełnym zaangażowaniem naszych architektów, jesteśmy w stanie zaproponować innowacyjne, nieszablonowe rozwiązania i projekty, którymi będziesz zachwycony.

Projekt wnętrza w Siedlcach.
Projekt kuchni w Siedlcach.

Najlepszy architekt Poziom2

Nasza pracownia projektowa jest liderem na rynku, ponieważ oferujemy usługi najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy dysponujesz niewielkim mieszkaniem czy dużą willą, z pewnością dopasujemy szereg ciekawych rozwiązań do wystroju wnętrza Twoich czterech ścian. O tym, że nasze projekty są godne uwagi, świadczą opinie zadowolonych klientów oraz fakt, że wyposażyliśmy już liczne biura, domy oraz inne miejsca wymagające zaprojektowania od wewnątrz. Skorzystaj z doświadczenia oraz kreatywności naszych architektów, aby cieszyć się przytulnym wystrojem, specjalnie dla ciebie zaprojektowanymi meblami oraz szeregiem ciekawych ozdób. Wszystkim zajmie się nasza pracownia.

Projektowanie wnętrz Siedlce i na terenie całej Polski

Usługi projektowania wnętrz w Siedlcach i okolicach – Architekci wnętrz do aranżacji wnętrz dla wymagających klientów. Na życzenie klienta dobieramy wyposażenie do całego biura lub domu. Przy projektowaniu wnętrz udzielamy wszelkich porad odnośnie użytych materiałów. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów odnośnie ich oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu:

Firma Poziom2 Projektant wnętrz Siedlce wykonuje prace w zakresie: projekty mieszkań, architektura przestrzenna, projekt budowlany. Szukasz najlepszego architekta w Siedlcach? Zadzwoń w celu konsultacji.

Anna Cybulska

e-mail: anna.cybulska@poziom2.pl

telefon: (+48) 692 057 776

Salon sprzedaży

kontakt@poziom2.pl

telefon: (+48) 25 307 00 80

ul. Sokołowska 157 | 08 110 Siedlce

Przewiń do góry