MEBLE NA WYMIAR, OŚWIETLENIE LED, PROJEKTOWANIE WNĘTRZ - POZIOM 2

Oświetlenie i meble na wymiar to główny obszar działania sklepu Poziom 2 Spółka z o.o. Firma została ona utworzona w roku 2019, a w sierpniu otworzyliśmy salon mebli i oświetlenia. Prowadzimy działalność o charakterze handlowo-usługowym, a w naszej ofercie są : meble na wymiar (tj. szafy, łóżka, łóżka w szafie, stoły, kuchnie, garderoby, meble wielofunkcyjne), oświetlenie LED (lampy, żyrandole, kinkiety), oraz osprzęt elektroinstalacyjny. Oferujemy również: profesjonalne doradztwo oraz usługi: projektowania wnętrz i mebli, montaż oraz transport.

Wychodząc naprzeciw obecnym trendom, nasi architekci wyspecjalizowali się w urządzaniu małych wnętrz. Projektujemy i produkujemy meble przeznaczone do małych mieszkań. Te specyficzne rozwiązania bardzo często określa się mianem mebli wielofunkcyjnych, multifunkcyjnych lub smart.

Starannie dobieramy portfel produktów oraz dostawców sprzętu, więc jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś, co spełnia jego oczekiwania.

Dbamy o wygodę naszych klientów i dlatego zadbaliśmy również o atrakcyjną lokalizację naszego sklepu – Siedlce, ul. Sokołowska 157. W związku z powyższym do dyspozycji jest duży i wygodny parking przy, którym zlokalizowany jest paczkomat InPost. Dodatkowym atutem jest to, że mieścimy się w tym samym budynku co: sklep TOPAZ, Sala Zabaw Młynek czy kręgielnia Factory 157.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Meble SMART, wielofunkcyjne - stół rozkładany. Złożony wyglądem przypomina komodę.

Meble wielofunkcyjne (smart)-komoda, stół, stolik...

W naszej ofercie pojawił się kolejny mebel wielofunkcyjny, a jest nim komoda z obrotowym blatem! Naszym zdaniem to bardzo ciekawe rozwiązanie zarówno do domu jak i biura. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sklepu Poziom 2, gdzie można obejrzeć i co bardzo istotne – przetestować nasze produkty. Nasze bo wykonane w naszym zakładzie produkcyjnym i wg naszego projektu. Niebawem nowe zdjęcia będą dostępne w naszej galerii. Przypominamy, że dostępny jest stół rozkładany z miejscem do przechowywania wstawek oraz stolik kawowy z podnoszonym blatem i otwieranym schowkiem.

Oświetlenie i osprzęt elektroinstalacyjny

Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi dostawcami oświetlenia. Posiadamy nowoczesne oświetlenie LED pochodzące od polskich oraz zagranicznych (np. z Włoch czy Węgier) dostawców. Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem wyrobów firmy VECTIS, której produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, niespotykaną stylistyką.

Meble z USA

Wszystkich, którzy lubią amerykański oraz cenią sobie indywidualność zapraszamy do zapoznania się z wybranymi produktami firmy Furniture Of America, które znajdują się w naszym salonie w Siedlcach przy ul. Sokołowskiej 157. Jednocześnie przypominamy, że jesteśmy jedynym w Polsce punktem sprzedaży mebli tego producenta. Produkty pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji. Dla osób zainteresowanych pełną ofertą zamieszczamy adres do strony producenta: https://www.foagroup.com/.

Projektowanie i aranżacja wnętrz Siedlce i online

Projektowanie wnętrz i mebli, aranżacja wnętrz w Poziom2 to komfort, wygoda i bezpieczeństwo. Wieloletnie doświadczenie i ciągły rozwój pozwala oferować naszym klientom szereg nowoczesnych rozwiązań. Świadczymy usługi projektowania wnętrz online, a także w naszym sklepie stacjonarnym. Nasz punkt mieści się w Siedlcach na ulicy Sokołowskiej 157, a ze względu na niedługi czas dojazdu, zachęcamy klientów z okolicznych miast, tj.: Warszawa, Biała Podlaska, Mińsk Mazowiecki, Łuków, Marki czy Otwock do odwiedzenia nas.

Korzyści z projektowania wnętrz w Poziom2:

Dobra współpraca z projektantem wnętrz

Dobra współpraca klienta i projektanta wnętrz uwarunkowana jest wieloma czynnikami. Jednym z nich – szczególnie ważnym w projektowaniu wnętrz online – jest sposób przygotowania dokumentacji w zakresie pomiaru przez klienta. Zdajemy sobie sprawę, z tego że klient nie musi być specjalistą w tym zakresie, więc zaprojektowaliśmy dla Państwa wygody specjalne formularze, które można wypełnić przy użyciu przeglądarki internetowej lub programu Adobe Reader. Skontaktuj się z nami, a wyślemy Ci formularze ułatwiające poprawny pomiar.

Co zyskujesz zamawiając projekt wnętrza w naszej firmie:

Projektowanie wnętrz z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania

Stolik kawowy z podnoszonym blatem i zamykanym schowkiem. Wizualizacja z wykorzystaniem technologii rozszerzonej rzeczywistości.
Projekt stolika w rzeczywistym wnętrzu!

Projektowanie wnętrz z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania

Meble na wymiar, biurka, łóżka, stoły, rozwiązania wielofunkcyjne, itd.

Żyrandole, lampy, kinkiety, LED, osprzęt elektroinstalacyjny

Oświetlenie LED i meble - oferta

Oświetlenie i osprzęt elektroinstalacyjny

Największa ekspozycja osprzętu elektroinstalacyjnego w regionie.

 • żyrandole,
 • lampy stojące,
 • lampki biurkowe,
 • kinkiety,
 • przemysłowe, itp
 • gniazda,
 • włączniki,
 • dzwonki.

Wielofunkcyjne meble do małych pomieszczeń (smart)

Nowość! Meble z USA

 • stoły,
 • stoliki z podnoszonym blatem,
 • łóżka (tapczan-półka, chowane w szafie)
 • komody z obrotowym blatem,
 • szafy z przesuwanymi segmentami,
 • biurka,
 • szafki,
 • kubiki,
 • łóżka, 
 • komody,
 • zabudowy kuchenne,
 • szafy,
 • garderoby,
 • szafki łazienkowe,
 • inne nietypowe.
 • panel naścienne wraz z uchwytami dedykowanymi do np. do sprzętów sportowych czy urządzeń ogrodowych,
 • plastikowe posadzki do samodzielnego montażu.

Oświetlenie i meble-nasze usługi z tego zakresu obejmują obszary:

 • projektowanie mebli,
 • projektowanie i aranżacja wnętrz,
 • prezentacja w rzeczywistości rozszerzonej AR.

DLACZEGO MY?

Doświadczenie

ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej i meblowej

Nadzór projektanta wnętrz

posiadamy starannie wyselekcjonowany asortyment, tj. nowoczesne oświetlenie, wysokiej jakości oryginalne wielofunkcyjne meble, wyposażenie garażu.

Monitoring cen

monitorujemy ceny rynkowe w zakresie sprzedawanych przez nas towarów i usług

Szeroki zakres usług

oferujemy transport oraz usługę montażu zakupionego u na towaru. Dotyczy także oświetlenia i osprzętu elektroinstalacyjnego.

Kontakt - sklep z oświetleniem i meblami - Poziom2

nazwa:

Poziom2 Sp. z o.o.

ul. Sokołowska 157 | 08-110 Siedlce

kontakt:

email: kontakt@poziom2.pl

telefon: (+48) 25 307 00 80

tel. 692 057 776

godziny otwarcia:

poniedziałek-piątekt: 9 - 17

sobota: 9 - 13

Oświetlenie i meble - gdzie odebrać i jak możemy je dostarczyć do Ciebie

Oświetlenie i meble zakupione w sklepie Poziom2, można odebrać w naszym punkcie sprzedaży w Siedlcach przy ul. Sokołowskiej 157. Oświetlenie oraz oraz wybrane modele mebli wysyłamy także za pośrednictwem firm kurierskich dzięki czemu obejmujemy obszar całego kraju.

W przypadku przesyłek o dużym gabarycie (sofy, kanapy) jest możliwość dostarczenia zorganizowanym przez nas transportem, po uprzednim uzgodnieniu kosztów i terminu dostawy. Nasze meble i oświetlenie dostarczamy do dużych miast w kraju tj.: Warszawa (Marki, Otwock, Zielonka), Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Lublin, Katowice, Białystok. 

Na rynku lokalnym istnieje możliwość dostawy na preferencyjnych warunkach do miast, tj. Warszawa, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Biała Podlaska, Międzyrzec, Łosice, Węgrów, Sokołów Podlaski, Łuków.

Shopping Cart
Scroll to Top